Venedik’teki Bu Özel Ada Oteli, Mükemmel Gün Batımı Manzaralı Bir Çatı Havuzuna Sahiptir

Venedik’teki kaldırımlar, darmadağın ve sarsıntısız bir şey gibi hissediliyor. Suyla seyahat etmek, Kuzey İtalya şehrini görülmesi gereken şekilde görmek.

Bir vaporetto ya da halka açık feribot binmek, bir New York City otobüsüne binmek kadar cazip geliyor, ancak gondol ve su taksi turları ucuza gelmiyor. Ücretsiz lagün boyunca abartılı bir tekne yolculuğu yapmanın en iyi yolu, daha küçük çevredeki adalarda bulunan otelleri ziyaret etmektir.

Venedik, toplamda 118 küçük adadan oluşuyor ve Giudecca adasındaki Belmond Hotel Cipriani ve San Clemente adasındaki San Clemente Palace Kempinski gibi oteller uzun bir süredir San Marco Meydanı’na çift yönlü servis hizmeti veriyorlar. Şehrin en ünlü meydanı.

İlgili: Venedik’teyken Turist gibi düşünmeyin

Ancak, şehirdeki en yeni, özel adadaki varış yeri , lagün manzaralı bir yüzme havuzuna sahip olan JW Marriott Venice Resort & Spa çatı katı , gün batımı aperitivo için mükemmel bir bar ve yerel deniz ürünleri ile makarna yemeklerinin servis edildiği Sagra restoranıdır. öğle yemeği ve akşam yemeği.

Otelin bahçe veya lagün manzaralı odalarından birinde veya özel havuz süitlerinden birinde konaklamıyorsanız, gün batımından önce Piazza San Marco yakınındaki (Kraliyet Bahçeleri’nin önündeki) iskelesine gidin ve şehrin Isola delle Rose’a tamamlayıcı bot hizmetinden uzaklaştıkça, koşuşturup uzaklaşın.

Daha sonra bir Aperol spritz ve biraz cicchetti (paylaşmak için atıştırmalık) alın ve parıldayan ışıklar altında yavaş bir yemek için oturmadan önce güneşin lagünün üzerinde seyredin. Güvercin ve turist dolu San Marco ve kalabalık trattorias bir dünya uzakta hissedeceksiniz.

Uzun bir seyahat gününden sonra yorgun hissediyorsanız, GOCO Spa’ya bir ziyaretle başlamak isteyebilirsiniz , randevu alarak hem otel misafirlerine hem de gündüz misafirlerine açıktır.

Spada lagün manzarası, buhar odası, kapalı havuz ve vücut maskesi ile güzellik hizmetlerinden masaj terapilerine kadar çeşitli uygulamalar sunulmaktadır.

Konuya benzer diğer yazılar...

Bir cevap yazın